همایش

به نام خدا

اطلاعیه ی شماره ده دبیرخانه ی همایش اصول حاکم بر ارزشیابی پیشرفت تحصیلی

مرحله بررسی ۳۱۶ مقاله راه یافته به مرحله نهایی فراخوان جهت اعلام ۲۰مقاله برتر توسط هیات علمی همایش  از ششم خردادماه جاری آغاز گردید.

با تشکر

دبیر همایش

/ 6 نظر / 5 بازدید
افشار

آقاسيد.می بينيد که ازمن نوشتن وازشما پاسخ ندادن.می دانم که انتخاب نشدن مقاله من گناه شمانبوده است.کارکارآن داوران ناوارد است ياکه مربوط به اختلاف فکروجناح وخط وباند واين چرنديات بين من وشماست.باری درهرچه هست اما اين را قبول کنيد که درناشيگری شما درآغازوانجام همايش وفراخوان مقاله هم هست.به هرحال اکنون که همه چيزوالبته نه به خيروخوشی برای بنده گذشته است.بدنيست مقاله ناکام مرا(درایمیلتان)هم بخوانيد وواقعاْ خودتان قضاوت کنيد.ضمناْ فهرست منابع آن را برای شما حذف می کنم.می دانيد که يک بارامتحان کرده ام سخت پشيمان شده ام.

سید محمد رضا موسوی زاهد

به نام خدا اقای افشاری قبلا جواب شما به ایمیلتان ارسال شده است. برای دومین بار اعلام می دارم آنچه در مورد قضاوت مقالات در ذهن شما نقش بسته است اشتباه می باشد.

مجتبی يزدانی

جناب آقای تصديقی برگزيده شدن مقاله جناب عالی که به حق از اساتيد پژوهش می باشيد را به شما تبريک عرض می نمايم. باتشکر ـ مجتبی يزدانی از شهرضا

ایراندخت رواقی

بنام خدا باتشکر وقدردانی از زحمات شما در جهت برگزاری مسابقه مقاله نويسی وخسته نباشید خواهش می کنم امسال از کسانی که مقاله آنها تاکنون برگزیده شده است به عنوان تشکر یک عدد تشویق ارسال فرمایید که فرد همیشه به عنوان تلاش خود مدرکی داشته باشد زیرا در سال گذشته که در مسابقه مقاله نویسی که ستاد بزرگداشت مقام معلم برگزار نمود شرکت نمودیم ومن دوم شدم و جایزه آن را دریافت کردیم ولی ارزش مقاله به جایزه نیست ارزش مقاله به مدرکی است که در مقابل آن داده می شود که در مسابقه شرکت کرده وچه رتبه ای را کسب کرده است باتشکر مجدد

سید محمد رضا موسوی زاهد

به نام خدا**سرکار خانم رواقی ضمن تشکر از محبت حضرتعالی سعی می کنیم تا سرحد امکان در این زمینه تلاش نماییم.

سلام.من حدود ۸ يا۹ روز پيش تا حالا سر می زنم که نتايج ۲۰ نفر برگزيده رو ببينم حداقل اعلام کنين که کی اسامی منتشر ميشه